Co to są sesje FRESH48?

Sesje FRESH48 to niezwykłe sesje zdjęciowe, które odbywają się w ciągu pierwszych 48 godzin po narodzinach dziecka. Są one szczególnie ważne, ponieważ umożliwiają Wam zatrzymanie chwili i uchwycenie tych pierwszych, niezwykle ważnych chwil z życia Waszego dziecka.

 

Sesja noworodkowa fresh48
Sesje Fresh 48  pozwalają rodzicom na zatrzymanie tej chwili i uchwycenie tego, jak ich dziecko wygląda w tej pierwszej chwili po przyjściu na świat. To również doskonała okazja, aby uchwycić emocje i radość rodziców, którzy patrzą na swoje dziecko po raz pierwszy.

Gdzie odbywa się sesja FRESH48?

Sesja Fresh 48 odbywa się w szpitalu lub innym miejscu, gdzie rodzice i ich nowo narodzone dziecko spędzają te pierwsze dni po porodzie. Przychodzę wtedy do szpitala lub innego miejsca, gdzie odpoczywacie po porodzie i robię tworzę dla Was zdjęcia z pierwszych chwil kiedy zostaliście mamą i tatą.

 

naturalna fotografia rodzinna

Sesje Fresh 48  pozwalają rodzicom także na zatrzymanie tej chwili i uchwycenie tego, jak ich dziecko wygląda w tej pierwszej chwili po przyjściu na świat. To również doskonała okazja, aby uchwycić emocje i radość rodziców, którzy patrzą na swoje dziecko po raz pierwszy.

Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak nie fotogeniczny miejsce czy osoba. Dobry fotograf potrafi pokazać piękno każdego z nas.

 

Jeśli chcesz poznać ofertę na naturalną sesję rodzinną, kliknij przycisk poniżej:

Zobacz także:

naturalna sesja rodzinna, naturalna sesja rodzinna warszawa , sesja rodzinna, sesja rodzinna Warszawa, fotograf rodzinny, fotograf rodzinny warszawa, fotograf rodzinny piaseczno, fotograf rodzinny Józefosław, sesja rodzinna piaseczno, fotograf warszawa, lifestylowa sesja rodzinna

Sesja fresh48 warszawa, sesja w szpitalu warszawa

Poród medicover, fotograf madalińskiego warszawa, fotograf noworodkowy warszawa, fotografia noworodkowa warszawa, fotograf noworodkowy grójec, fotograf noworodkowy góra kalwaria