Witajcie!
Jestem Kamila

Moja pasja fotograficzna przez wiele lat była uśpiona, choć czułam, że cały czas ciągnie mnie do świata zapisanego w kadrach. Jednak dopiero pojawienie się w moim życiu dzieci na dobre popchnęło mnie w kierunku profesjonalnego robienia zdjęć, a także pozwoliło wyspecjalizować się w fotografii rodzinnej.

Moim marzeniem jest uchwycić w obiektywie naturalne piękno Waszej dzisiejszej codzienności, abyście mogli do niej z sentymentem wrócić za rok, pięć czy dziesięć lat. A może będzie tym zdjęciom dane zagościć w Waszym rodzinnym albumie, który przetrwa niejedno pokolenie?

Nie ograniczam się jednak. Fascynuje mnie fotografia makro, uwielbiam kulinaria – na zdjęciach i na talerzu 🙂 Staram się wszystkim zdjęciom dodać szczyptę karmeLovego smaku. Tak, kocham karmel!

Na pierwszym miejscu stawiam jednak naturalność. Namawiam Was więc do sesji w plenerze lub w zaciszu Waszego domu, gdzie czujecie się najlepiej i gdzie naturalna sesja rodzinna będzie dla Was przyjemnością. Zamiast o pozowanie, poproszę Was, abyście zapomnieli, że jestem obok. Cieszcie się sobą, dobrze się bawcie, a w międzyczasie stanie się magia fotografii 🙂

Luz i naturalność sesji rodzinnych przenoszę też na lifestylową fotografię biznesową. Koniec ze sztywnymi, pozowanymi, korporacyjnymi zdjęciami rodem z pierwszego lepszego CV. Zapraszam Was na lifestyle’ową sesję w przyjaznym otoczeniu. Pokażemy, że poza profesjonalizmem, macie w sobie ogromną pasję i Wasze unikalne “ja”.

To jednak nie wszystko 🙂 Możecie mnie spotkać także na reportażach ślubnych oraz z chrzcin.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Będziemy dobrze się bawić!

sesja rodzinna, sesja biznesowa, reportaż ślubny, fotograf ślubny

naturalna fotografia rodzinna warszawa

naturalna fotografia rodzinna warszawa

naturalna fotografia rodzinna piaseczno

fotografia rodzinna białobrzegi

fofotgrafia nowordkowa warszawa

Mój styl

“Zero sztuczności, żadnego pozowania. Podczas sesji staram się być niewidzialna. W ten sposób łapię Wasze karmeLove momenty, naturalne piękno i najszczersze uśmiechy.”

Mój Lifestyle

sesja rodzinna warszawa
Karolina
fotograf rodzinny

sesja rodzinna Warszawa,

sesja rodzinna warszawa, naturalna sesja rodzinna piaseczno,

domowa sesja rodzinna, fotografia noworodkowa, sesja rodzinna piaseczno, sesja w domu warszawa, sesja w domu piaseczno, sesja w domu józefosław, sesja noworodkowa warszawa

 

sesja rodzinna warszawa, sesja plenerowa warszawa, rodzinna sesja plenerowa warszawa, fotograf ślubny warszawa, fotograf ślubny, sesja plenerowa Piaseczno, fotograf warszawa