Witajcie!
Jestem Kamila

Moja pasja fotograficzna przez wiele lat była uśpiona, choć czułam, że cały czas ciągnie mnie do świata zapisanego w kadrach. Jednak dopiero pojawienie się w moim życiu dzieci na dobre popchnęło mnie w kierunku profesjonalnego robienia zdjęć, a także pozwoliło wyspecjalizować się w fotografii rodzinnej.

Moim marzeniem jest uchwycić w obiektywie naturalne piękno Waszej dzisiejszej codzienności, abyście mogli do niej z sentymentem wrócić za rok, pięć czy dziesięć lat. A może będzie tym zdjęciom dane zagościć w Waszym rodzinnym albumie, który przetrwa niejedno pokolenie?

Nie ograniczam się jednak. Fascynuje mnie fotografia makro, uwielbiam kulinaria – na zdjęciach i na talerzu 🙂 Staram się wszystkim zdjęciom dodać szczyptę karmeLovego smaku. Tak, kocham karmel!

Na pierwszym miejscu stawiam jednak naturalność. Namawiam Was więc do sesji w plenerze lub w zaciszu Waszego domu, gdzie czujecie się najlepiej. Zamiast o pozowanie, poproszę Was, abyście zapomnieli, że jestem obok. Cieszcie się sobą, dobrze się bawcie, a w międzyczasie stanie się magia fotografii 🙂

Luz i naturalność sesji rodzinnych przenoszę też na fotografię biznesową. Koniec ze sztywnymi, pozowanymi, korporacyjnymi zdjęciami rodem z pierwszego lepszego CV. Zapraszam Was na lifestyle’ową sesję w przyjaznym otoczeniu. Pokażemy, że poza profesjonalizmem, macie w sobie ogromną pasję i Wasze unikalne “ja”.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Będziemy dobrze się bawić!

Mój styl

“Zero sztuczności, żadnego pozowania. Podczas sesji staram się być niewidzialna. W ten sposób łapię Wasze karmeLove momenty, naturalne piękno i najszczersze uśmiechy.”

Mój Lifestyle