Czym się różni naturalna sesja rodzinna od zwykłej sesji rodzinnej?

Naturalna sesja rodzinna jest naturalna i nie ma pozowania, podczas niej jesteście w 100% sobą. Gdy dziecko ma gorszy moment lub zaczyna szaleć i np. rozwalać poduszki po pokoju, mamy czas. Kiedy są to fajne emocje, które na pewno chcielibyście zachować, zatrzumuję je dla Was w kadrach. Kiedy potrzebujecie wyciszyć dziecko, nakarmić itd. Jestem obok aby z Wami celebrować “normalność” dnia.  Podczas sesji rodzinnej np. w studio trochę tracimy na naturalności, przez to, że jesteśmy nie “u siebie” dzieci często zachowują mocny dystans, ponieważ nie znają otoczenia. 

Naturalne sesje rodzinne czy też narzeczeńskie odbywają sie albo u Was w domu albo wśród przyrody np. na łace, w lesie czy podczas zwykłego spaceru. Moją ulubioną porą na plener rodzinny jest tzw. “złota godzina” wtedy zdjęcia wychodzą w przepięknych złotych kolorach.

 jak się ubrać na sesję rodzinną

Jak się przygotować na naturalną sesję rodzinną?

Po każdym umówieniu na sesję to pytanie pada najczęściej. Dla moich klientów przygotowałam taki mini poradnik jak się przygotować na sesję. Znajdują się tam m.in propozycje zestawów ubrań. Jednak tak na prawdę nie musicie się specjalnie szykować. To ma powinien być Was czas “tu i teraz” zatrzymany w kadrze.

 

Z takich tipów to na sesji rodzinnej fajnie wyglądają ładne, jasne, naturalne kolory ubrań i jak jesteście wszyscy ubrani w podobną kolorystykę ubrań.

naturalna fotografia rodzinna

Pamiętaj, że na każdej sesji rodzinnej najważniejsi jesteście WY! To Wasz wyjątkowy czas, który będziecie wspominać latami. Zwykle takie sesje nabierają wartości po latach, gdy dzieci się wyprowadzą lub będą na tyle duże, że zatęsknimy za czasami gdy były małe. Można wtedy usiąść i powspominać czasy dzieciństwa. Dzięki sesji rodzinnej możecie wracać po latach do najmniejszych detali z tego okresu. Pewne ujęcia mogą wywoływać wspomnienia o których już dawno nie pamiętacie.  Naturalna sesja rodzinna w Waszym domu może także przypomnieć Wam lub Waszym dzieciom czy wnukom Wasze pierwsze lokum.

Pamiętaj, że nie ma czegoś takiego jak nie fotogeniczny dom czy osoba. Dobry fotograf potrafi pokazać piękno każdego z nas.

 

Jeśli chcesz poznać ofertę na naturalną sesję rodzinną, kliknij przycisk poniżej:

naturalna sesja rodzinna, naturalna sesja rodzinna warszawa , sesja rodzinna, sesja rodzinna Warszawa, fotograf rodzinny, fotograf rodzinny warszawa, fotograf rodzinny piaseczno, fotograf rodzinny Józefosław, sesja rodzinna piaseczno, fotograf warszawa, lifestylowa sesja rodzinna