Sesje rodzinne to pamiątka, którą każda rodzina powinna mieć w swoim rodzinnym albumie.

Zatrzymane radosne chwile, czułe gesty i wypowiedziane oczami piękne słowa to świetny sposób na spędzenie wspólnie wolnego czasu.  Ja jako fotograf, uwielbiam patrzeć na Was razem, przysłuchiwać się rozmowom i łapać te piękne momenty w kadrze.

Na sesji rodzinnej mam możliwość poznać zarówno Was jak i Wasze dzieci. Ale nie martwcie się – nie będziecie odczuwać mojej obecności. Nie będzie sztucznego pozowania. Najlepsze zdjęcia powstają, gdy czujecie się swobodnie – ja o taką atmosferę zadbam.

sesja rodzinna plennerowa

Idealne miejsce na sesję rodzinną

Fotografią zajmuję się już kilka lat. Dzięki doświadczeniu udało mi się stworzyć portfolio cudownych, nieznanych miejscówek, które są świetnym tłem dla Waszego uczucia. Możemy się spotkać na plaży, w parku lub ukwieconej łące. Uwielbiam pracować na kolorowych placach zabaw. Dzieci (szczególnie te młodsze), zupełnie zapominają o moim istnieniu i oddają się swobodnej zabawie. A te łobuzerki spojrzenia i prawdziwie szczęśliwe uśmiechy będą Was rozczulać przez kolejne lata. A może razem wymyślimy zabawę, która na stałe wejdzie do Waszego? A może macie miejsce, które lubicie szczególnie i będzie idealna do stworzenia rodzinnego zdjęcia? Chętnie się tam z Wami spotkam.

naturalna fotografia rodzinna

Jak się ubrać na sesję rodzinną?

To najczęstsze pytanie, które dostaję od Was po zarezerwowaniu terminu. Moja główna rada? Ubierzcie się tak, żeby było Wam wygodnie. Pamiętaj, że przed sesją rodzinną lub jakąkolwiek inną podsyłam przewodnik po sesji.

Jeżeli na co dzień nie zakładasz sukienek i obcasów, to może nie warto się w nie wciskać w dzień sesji rodzinnej? Tym bardziej, że chcemy, żeby zdjęcia pokazywały Wasze prawdziwe charaktery. Jeśli Twój synek bardzo lubi dresy – pozwól mu na to. Mimo, że marzysz o zdjęciu małego elegancika w garniturze. Fajnie, jeśli mielibyście jakiś wspólny mianownik.  Można przemycić jeden kolor we wszystkich stylizacjach albo wzór, albo rodzaj ubrania.

Możemy utworzyć razem tablicę inspiracji na portalu Pinterest (Zobacz moje zdjęcia na Pinterest). Można tam znaleźć wiele inspiracji dotyczących ubrań ale też lokalizacji na sesję.

sesja rodzinna warszawa

Sesja rodzinna – idealna pamiątka na lata

Fotografie rodzinne, które wykonuje – mają jedno podstawowe zadanie.

Cieszyć Wasze oczy i wywoływać uśmiech na twarzach, ilekroć będziecie je oglądać. Mają w każdym momencie przywoływać tylko pozytywne skojarzenia i być „balsamem dla duszy” w trudnych momentach. Kto ma dzieci – ten wie, że od czasu do czasu momenty załamania się zdarzają.

Sesja rodzinna to świetna atrakcja! Nie zauważycie nawet, kiedy uchwycę kadry. A gwarantuje, że będziecie zaskoczeni efektem po otrzymaniu Waszych zdjęć.

Największym komplementem dla mnie jest wiadomość: „Wow, nie wiedzieliśmy, że tak fajnie wyjdziemy na zdjęciach.” A jeszcze te zachwyty osób, którym pozwolicie podejrzeć efekty sesji …

Zobaczycie… po zdjęciach zaczniecie polecać rodzinie i swoim znajomym jako świetną formę spędzania wolnego czasu. W głowie pojawią się nowe pomysły, gdzie tu by kolejną sesje zorganizować 😉

naturalna fotografia rodzinna

To co? Kiedy widzimy się na sesji?

Już nie mogę się doczekać by Was poznać 🙂

Jeśli chcesz poznać ofertę na sesję rodzinną, kliknij przycisk poniżej: