Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w każdym momencie tworzysz markę osobistą?

Tak – dokładnie Ty ☺ Każdy z nas nią jest!

To co robisz, mówisz, efekty Twoje pracy – są obserwowane, komentowane i pozostawiają u innych trwały ślad. Każde działanie zostaje do Ciebie przypisane na długo. Myślę, że większość z nas chce, by były to skojarzenia dobre.

A czy wiesz, jak duża liczba osób podgląda Cię w sieci?  Podpowiem Ci sposób na to – by być odbieranym jak najlepiej.

 

kobiecy biznes

Czym jest lifestylowa sesja biznesowa?

Jesteśmy różni, pracujemy różnie, różnie wyglądam – to oczywiste. Jednak…, gdy myślimy o sesjach biznesowych przed oczami często pojawia nam się obraz kobiety w marynarce w sztywnej pozie. Ach te założone ręce. Klasyka, prawda? Kolorystyka raczej też nas nie zaskoczy – królują beże, granaty, czernie i biele. Wiele z nas na takie sesje nigdy się nie zdecyduje. Mimo chęci posiadania „firmowych” zdjęć w swojej galerii.

A przecież można inaczej!

Na ratunek przybywa lifestylowa sesja biznesowa.

Zdjęcia wizerunkowe mogą mieć indywidualny charakter – pokazywać to czym naprawdę się zajmujemy, w jakim wydaniu można nas zazwyczaj spotkać, dotrzeć do naszego ostatecznego klienta/odbiorcy. Nie mamy tam wystudiowanych póz – bardziej zależy mi na uchwyceniu swobodnych kadrów. Zdjęć, które dla nas będą i narzędziem pracy i miłą pamiątką.

sesja wizerunkowa

Czy naprawdę potrzebuje sesji biznesowej?

Sesje biznesowe to bardzo specyficzna dziedzina fotografii. Zdjęcia, które powstają w trakcie takich sesji mają określony charakter oraz konkretny cel. Profesjonalne zdjęcie biznesowe np. do cv, na linkedin, czy do publikacji to swoista mieszanka biznesowego sznytu i indywidualnych cech osobowościowych modelki lub modela. Ma zatrzymać uwagę i zaprezentować zbiór cech cennych w życiu zawodowym. Klasyczne zdjęcie biznesowe sprawdza się zarówno w cv, na profilach zawodowych Linkedin, Goldenline czy Facebook), w komunikacji (np. stopkach e-mail), na stronach www, prezentacjach czy publikacjach. Zastosowanie indywidualnych, profesjonalnych zdjęć biznesowych jest praktycznie nieograniczone.

zdjęcie biznesowe

Przebieg sesji biznesowej

Spodobał Ci się pomysł ze zrobieniem takiej sesji? I już prawie zadzwoniłeś, żeby się umówić? Ale… w głowie pojawiła się natrętna myśl. Przecież nie jestem modelką i nie potrafię pozować. Moje zdjęcia na pewno nie wyjdą tak dobrze jak na stronie fotografa. Szkoda pieniędzy. Zaskoczę Cię – żadna z fotografii w moim portfolio nie powstała z udziałem profesjonalnego modela. To kobiety takie jak Ty i ja☺ Czasem bardzo nieśmiałe i zestresowane na początku. Prawda, że tego nie widać? Dlatego uwielbiam fotografię lifestylową. Pamiętaj – nie będę wymagała od Ciebie wyszukanych póz i nieszczerych uśmiechów. Za to spędzimy razem razem miło czas. Porozmawiamy, napijemy się pysznej kawy, pożartujemy… w międzyczasie powstaną unikalne kadry. Na koniec sesji często słyszę – to już? Nawet nie wiem, kiedy zrobiłaś mi zdjęcia.

Jest to dla mnie największa nagroda  ☺

sesje biznesowe
sesje biznesowe
sesje biznesowe