Cennik

CENNIK 2021

sesje rodzinne, sesje ciążowe, sesje w szpitalu fresh48, sesje noworodkowe, reportaże z chrztu/ ślubu

* WSZYSCY POWRACAJĄCY KLIENCI OTRZYMUJĄ 10% RABATU 

Naturalne sesje rodzinne, sesje ciążowe, sesje w szpitalu, sesje noworodkowe

Fotografuję głównie w Warszawie i okolicach oraz na Śląsku, ale inne miejsce to nie problem, kilometry to tylko cyferki.

Lifestylowe sesje rodzinne w Waszych domach lub w plenerze

Wiem jak ważny jest dla Was rodzinny dom. To w nim prawdopodobnie wychowacie swoje dzieci i będziecie chcieli wracać wspomnieniami do tego miejsca i tych chwil. Dlatego zdecydowałam się, że sesje rodzinne będę chciała realizować w Waszych domach, w nich dzieci czują się bezpiecznie i doskonale je znają.

Jeśli tylko pogoda nam sprzyja chętnie porwę Was na spacer, gdzie uwiecznimy cudowne chwile, obiecuję, że nie będziecie się nudzić 

Gdy jednak jesteście fanami sesji w studio, dajcie znać, na pewno znamy fajne miejsca gdzie można pięknie zaaranżować sesję rodzinną.

 

REPORTAŻ ŚLUBNY

Ten dzień jest szczególny w życiu każdego, dlatego przed przystąpieniem do realizacji reportażu chciałabym Was poznać. Każdy ślub jest inny, ma inny klimat ale chodzi o to samo, o uchwycenie miłości. Także spotkajmy się i porozmawiajmy o szczegółach. Jeśli chcesz możemy spotkać się na  sesji narzeczeńskiej lub już po ślubnej. 

Dodatkowe informacje

^

Jak zarezerwować termin?

Napisz maila lub wejdź do zakładki kontakt i skorzystaj z formularza.

^

Płatności

Po ustaleniu szczegółów, dostaniesz maila z umową oraz zostaniesz poproszony/na o uiszczenie zadatku w wysokosci 150 zł.  Resztę opłaty uiszczasz maksymalnie do dnia sesji.

^

Zdjęcia

Zdjęcia do wyboru otrzymasz maksymalnie do 14 dni. Gdy wybierzesz zdjęcia, zlecę ich wydruk (dodatkowy 1 tydzień). Na podany adres w umowie lub inny ustalony dostaniesz przesyłkę ze zdjęciami.

WAŻNE: Nie otrzymasz natomiast RAWów oraz zdjęć nie obrobionych. W cenie zawarta jest autorska obróbka zdjęć. 

Sesje komerycjne

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz wyjątkowe zdjęcia, które ożywią Twoją stronę www czy social media lub może robisz event i szukasz ciekawych kadrów, które nie będą banalne?

Odezwij się, ustalimy szczegóły.

 

Join

Work With Me